SILVER & METAL / Silver / Bowl 7303130
nr 730 3130
BOWL
i böhmiskt glas på silverfot med sockel i trä. Stämplar. Carl Nyström Stockholm 1846. , height: 21, diameter: 21 cm, nagg.
i böhmiskt glas på silverfot med sockel i trä. Stämplar. Carl Nyström Stockholm 1846. , höjd: 21, diameter: 21 cm
Condition: nagg
Withdrawn
Monday December 5 2011
at 17:16:15
- Thema-auction
Dec 5
Silver
Read more about Silver